אתר אינטרנט נגיש הוא אתר המאפשר לאנשים עם מוגבלות ולאנשים מבוגרים לגלוש באותה רמה של יעילות והנאה ככל הגולשים, כ- 20 עד 25 אחוזים מהאוכלוסייה נתקלים בקשיי שימוש באינטרנט ועשויים להיטיב מתכני אינטרנט נגישים יותר, כך על פי מחקרשנערך בשנת 2003 ע"י חברת מייקרוסופט.

השקעתי מאמצים ומשאבים, ועשיתי ככל יכולתי כדי להנגיש את האתר "www.insomnia.co.il" לקהל כמה שיותר רחב, כך שאנשים מכל קשת המוגבלויות יוכלו להשתמש בו באופן שיוויוני, מכובד, נגיש ומקצועי.
אני שואף לציית כמה שיותר לחוק הנגישות לאתרים ולכללים של המרכז הישראלי להנגשת אתרים, המפרטים איך מנגישים אתרים לאנשים עם מוגבלות.
אני מקווה שהציות לחוק ולכללים יהפוך את האתר שלי לידידותי לכלל המשתמשים, אך לצערי לא התאפשר לי להנגיש את כל האזורים והחלקים של www.insomnia.co.il
יחד עם זאת, אני כל הזמן מנסה להשתפר בנושא ומחפש פתרונות חדשים שיאפשרו לי להנגיש חלקים נוספים באותה רמה. לכן, לאור אופיו הדינמי של האתר, יכולות להיות תקלות קטנות מדי פעם כשאעדכן אותו.

אם נתקלתם בבעיית נגישות, אם יש לכם שאלות, הערות או הצעות הקשורות להנגשת האתר, אשמח לשמוע אותן או דרך המייל yonikushnir@gmail.com' או דרך טופס יצירת קשר באתר, או דרך הנייד שלי 0526160044. בזכות המשוב שלכם אוכל להשתפר.

שילחו אליי שאלות:

ניתן למלא את השאלון או לשלוח למייל
yonikushnir@gmail.com

    סוקולוב 63 רמת השרון

    הגומא 11 קדימה